Onze organisatie

Onze organisatie is voortdurend in ontwikkeling, net als de kinderen voor wie we ons inzetten. Iedere dag streven wij naar de hoogste kwaliteit van onderwijs. Dat doen we met gedreven vakmensen en in samenwerking met partners. Vol vertrouwen werken we samen aan de ontwikkeling van kinderen. Naast de 36 scholen heeft SKPO een stafbureau, een College van Bestuur, en een Raad van Toezicht.

Stafbureau

Op het stafbureau werkt een betrokken team. SKPO heeft de disciplines Onderwijs & Kwaliteit, Financiën, P&O, ICT, Huisvesting, Secretariaat en Administratie in huis.

Annemarie_van_den_bosch

Annemarie van den Bosch
Beleidsadviseur Onderwijs & Kwaliteit

a.vandenbosch@skpo.nl

rian_van_der_wegen

Rian van der Wegen
Coach / begeleider

r.vanderwegen@skpo.nl

Anouk_sieben

Anouk Sieben
Controller

a.sieben@skpo.nl

Elles_van_de_vorst

Elles van de Vorst
Beleidsadviseur Personeel

e.vandevorst@skpo.nl

inge_helmig

Inge Helmig
Personeelsadviseur

i.helmig@skpo.nl

Veronique_bremer

Veronique Bremer
Personeelsadviseur

v.bremer@skpo.nl

Pieter_dijksterhuis

Pieter Dijksterhuis
ICT – adviseur

p.dijksterhuis@skpo.nl

Arno_de_vlaming

Arno de Vlaming
Beleidsadviseur Huisvesting

a.devlaming@skpo.nl

personeel_blanco

Eelco Groenen
Strategisch beleidsadviseur Huisvesting

e.groenen@skpo.nl

Marja_van_kempen

Marja van Kempen
Financieel medewerker Onderwijshuisvesting

m.vankempen@skpo.nl

Nancy_gruijters

Nancy Gruijters
Adviseur Arbeidsvoorwaarden en Beheer

n.gruijters@skpo.nl

Renate_van_den_hoff

Renate van den Hoff
Medewerker bestuursadministratie Personeel/Salaris

r.vandenhoff@skpo.nl

Susan_steinmeijer

Susan Steinmeijer
Coördinator Vervangingen

s.steinmeijer@skpo.nl

inge_van_der_linden

Inge van der Linden
Medewerker bestuursadministratie Financiën

i.vanderlinden@skpo.nl

dorien_kantelberg

Dorrie Kantelberg
Ondersteuner coördinator Vervangingen

d.kantelberg@skpo.nl

Carla_de_wijn

Carla de Wijn
Notulant

c.dewijn@skpo.nl

Marisja_zych

Marisja Zych
Bestuurssecretaresse

m.zych@skpo.nl

College van Bestuur

Het College van Bestuur van SKPO is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen de organisatie.

Peter_tijs

Peter Tijs
waarnemend Voorzitter College van Bestuur

p.tijs@skpo.nl


Raad van toezicht

Mevrouw Arnie van de Veerdonk
Voorzitter

 

De heer Ed Kuperus
Vice Voorzitter

 

De heer Joop Smits
Lid

 

De heer Jankhim Han
Lid

 

Mevrouw Leonie Schijven
Lid

 

Mevrouw Monique Nieuweboer
Lid

 

De Raad van Toezicht is toezichthouder van SKPO en werkgever voor het College van Bestuur.

 

Reglement Raad van Toezicht

 

Statuten