Onze organisatie

Onze organisatie is voortdurend in ontwikkeling, net als de kinderen voor wie we ons inzetten. Iedere dag streven wij naar de hoogste kwaliteit van onderwijs. Dat doen we met gedreven vakmensen en in samenwerking met partners. Vol vertrouwen werken we samen aan de ontwikkeling van kinderen. Naast de 35 scholen heeft SKPO een stafbureau, een College van Bestuur en een Raad van Toezicht.

College van Bestuur

Het College van Bestuur van SKPO is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen de organisatie.

Peter Tijs

Peter Tijs
Bestuurder

secretariaat@skpo.nl

Ingrid Sluiter

Ingrid Sluiter
Bestuurder

secretariaat@skpo.nl

Stafbureau

Op het stafbureau van SKPO werkt een betrokken team van medewerkers in de functiegebieden P&O, Onderwijs & Kwaliteit, Financiën, Huisvesting, ICT en Secretariaat.

Noor Blox

Noor Blox
Personeelsadviseur

n.blox@skpo.nl

Veronique Bremer

Veronique Bremer
Personeelsadviseur

v.bremer@skpo.nl

personeel_blanco

Inge Helmig
Personeelsadviseur

i.helmig@skpo.nl

Marieke Loeffen

Marieke Loeffen
Beleidsadviseur Personeel

m.loeffen@skpo.nl

Nancy Gruijters

Nancy Gruijters
Adviseur arbeidsvoorwaarden en beheer

n.gruijters@skpo.nl

Renate_van_den_hoff

Renate van den Hoff
Medewerker bestuursadministratie Personeel/Salaris/Subsidies

r.vandenhoff@skpo.nl

dorien_kantelberg

Dorrie Kantelberg
Ondersteuner coördinator Vervangingen

d.kantelberg@skpo.nl

Susan_steinmeijer

Susan Steinmeijer
Coördinator Vervangingen

s.steinmeijer@skpo.nl

rian_van_der_wegen

Rian van der Wegen
Coach/begeleider

r.vanderwegen@skpo.nl

Eshter Schepers

Esther Schepers-van Veenendaal
Inclusief onderwijs

e.schepers@skpo.nl

personeel_blanco

Brigitte Duysens
Beleidsadviseur Onderwijskwaliteit

b.duysens@skpo.nl

personeel_blanco
Ingrid van der Pluijm

Ingrid van der Pluijm
Beleidsadviseur Onderwijskwaliteit

i.vanderpluijm@skpo.nl

personeel_blanco

Saskia Molenschot-Schilders
Coach Expeditie met lef

s.schilders@skpo.nl

Simone Verschuren

Simone Verschuren
Beleidsadviseur ICT

s.verschuren@skpo.nl

Masja van Duijnhoven

Masja van Duijnhoven
Controller

m.vanduijnhoven@skpo.nl

inge_van_der_linden

Inge van der Linden
Medewerker bestuursadministratie Financiën

i.vanderlinden@skpo.nl

Erwin Sengers

Erwin Sengers
Stafmedewerker Financiën

e.sengers@skpo.nl

Helma Lenarts

Helma Lenarts
Coördinator leerlingadministratie

coordinator-leerlingadministratie@skpo.nl

Sultan Deniz

Sultan Deniz
Coördinator leerlingadministratie

coordinator-leerlingadministratie@skpo.nl

personeel_blanco
personeel_blanco

Eelco Groenen
Beleidsadviseur Huisvesting

e.groenen@skpo.nl

Marja_van_kempen

Marja van Kempen
Financieel medewerker Huisvesting/Subsidies

m.vankempen@skpo.nl

Arno_de_vlaming

Arno de Vlaming
Adviseur Huisvesting

a.devlaming@skpo.nl

Judith de Jonge Baas

Judith de Jonge Baas
Bestuurssecretaris / privacy officer

j.dejongebaas@skpo.nl

Dorothe Kuijten

Dorothé Kuijten
Communicatiemedewerker

d.kuijten@skpo.nl

Lenneke Verschuuren

Lenneke Verschuuren
Secretaresse-receptioniste

l.verschuuren@skpo.nl

Raad van Toezicht

Voorzitter:

Monique Nieuweboer

 

Leden:

Hanneke Koppers

Emmy van der Maarel

Martine Overdijk – Kerkhoff

Sebastiaan Selders

De Raad van Toezicht is toezichthouder van SKPO en werkgever voor het College van Bestuur.

 

Reglement Raad van Toezicht

Rooster van aftreden Raad van Toezicht