Onze organisatie

Onze organisatie is voortdurend in ontwikkeling, net als de kinderen voor wie we ons inzetten. Iedere dag streven wij naar de hoogste kwaliteit van onderwijs. Dat doen we met gedreven vakmensen en in samenwerking met partners. Vol vertrouwen werken we samen aan de ontwikkeling van kinderen. Naast de 35 scholen heeft SKPO een stafbureau, een College van Bestuur en een Raad van Toezicht.

Stafbureau

Op het stafbureau van SKPO werkt een betrokken team van medewerkers in de functiegebieden P&O, Onderwijs & Kwaliteit, Financiën, Huisvesting, ICT en Secretariaat.

personeel_blanco

Noor Blox
Personeelsadviseur

n.blox@skpo.nl

Veronique_bremer

Veronique Bremer
Personeelsadviseur

v.bremer@skpo.nl

inge_helmig-2

Inge Helmig
Personeelsadviseur

i.helmig@skpo.nl

personeel_blanco

Marieke Loeffen
Beleidsadviseur Personeel

m.loeffen@skpo.nl

nancy_gruijters

Nancy Gruijters
Adviseur Arbeidsvoorwaarden en Beheer

n.gruijters@skpo.nl

Renate_van_den_hoff

Renate van den Hoff
Medewerker bestuursadministratie Personeel/Salaris

r.vandenhoff@skpo.nl

dorien_kantelberg

Dorrie Kantelberg
Ondersteuner coördinator Vervangingen

d.kantelberg@skpo.nl

Susan_steinmeijer

Susan Steinmeijer
Coördinator Vervangingen

s.steinmeijer@skpo.nl

rian_van_der_wegen

Rian van der Wegen
Coach/begeleider

r.vanderwegen@skpo.nl

ingrid_van_der_pluijm-1

Ingrid van der Pluijm
Beleidsadviseur Onderwijs & Kwaliteit

i.vanderpluijm@skpo.nl

personeel_blanco

Simone Verschuren
Beleidsadviseur ICT

s.verschuren@skpo.nl

personeel_blanco

Masja van Duijnhoven
Controller

m.vanduijnhoven@skpo.nl

inge_van_der_linden

Inge van der Linden
Medewerker bestuursadministratie Financiën

i.vanderlinden@skpo.nl

personeel_blanco

Eelco Groenen
Strategisch beleidsadviseur Huisvesting

e.groenen@skpo.nl

Marja_van_kempen

Marja van Kempen
Financieel medewerker Onderwijshuisvesting

m.vankempen@skpo.nl

Arno_de_vlaming

Arno de Vlaming
Beleidsadviseur Huisvesting

a.devlaming@skpo.nl

judith_de_jonge_baas-1

Judith de Jonge Baas
Bestuurssecretaris

j.dejongebaas@skpo.nl

personeel_blanco

Dorothé Kuijten
Communicatiemedewerker

d.kuijten@skpo.nl

personeel_blanco

Lenneke Verschuuren
Secretaresse/Receptioniste

l.verschuuren@skpo.nl

College van Bestuur

Het College van Bestuur van SKPO is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen de organisatie.

Raad van Toezicht

Voorzitter:

Monique Nieuweboer

 

Leden:

Hanneke Koppers

Emmy van der Maarel

Martine Overdijk – Kerkhoff

Sebastiaan Selders

De Raad van Toezicht is toezichthouder van SKPO en werkgever voor het College van Bestuur.

 

Reglement Raad van Toezicht

Rooster van aftreden Raad van Toezicht