Onze organisatie

Onze organisatie is voortdurend in ontwikkeling, net als de kinderen voor wie we ons inzetten. Iedere dag streven wij naar de hoogste kwaliteit van onderwijs. Dat doen we met gedreven vakmensen en in samenwerking met partners. Vol vertrouwen werken we samen aan de ontwikkeling van kinderen. Naast de 35 scholen heeft SKPO een stafbureau, een College van Bestuur en een Raad van Toezicht.

College van Bestuur

Het College van Bestuur van SKPO is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen de organisatie.

Peter Tijs

Peter Tijs
Bestuurder

secretariaat@skpo.nl

Ingrid Sluiter

Ingrid Sluiter
Bestuurder

secretariaat@skpo.nl

Stafbureau

Op het stafbureau van SKPO werkt een betrokken team van medewerkers in de functiegebieden Personeel & Organisatie, Onderwijskwaliteit, Financiën, Huisvesting, ICT en Secretariaat.

Noor Blox

Noor Blox
Personeelsadviseur

n.blox@skpo.nl

Veronique Bremer

Veronique Bremer
Personeelsadviseur

v.bremer@skpo.nl

personeel_blanco

Lieke Bemelmans
Personeelsadviseur a.i.

l.bemelmans@skpo.nl

Peggy van der Putten

Peggy van der Putten
Beleidsadviseur Organisatie

p.vanderputten@skpo.nl

Nancy Gruijters

Nancy Gruijters
Adviseur arbeidsvoorwaarden en beheer

n.gruijters@skpo.nl

Renate van den Hoff

Renate van den Hoff
Medewerker bestuursadministratie personeel/salaris

r.vandenhoff@skpo.nl

Dorrie Kantelberg

Dorrie Kantelberg
Ondersteuner coördinator vervangingen

d.kantelberg@skpo.nl

Susan Steinmeijer

Susan Steinmeijer
Coördinator vervangingen

s.steinmeijer@skpo.nl

Brigitte Duysens

Brigitte Duysens
Beleidsadviseur Onderwijskwaliteit

b.duysens@skpo.nl

Liza Jegerings

Liza Jegerings
Beleidsadviseur Onderwijskwaliteit

l.jegerings@skpo.nl

Ingrid van der Pluijm

Ingrid van der Pluijm
Beleidsadviseur Onderwijskwaliteit

i.vanderpluijm@skpo.nl

Marijke van Mill

Marijke van Mill
Projectleider nieuwkomersonderwijs

m.vanmill@skpo.nl

Eshter Schepers

Esther Schepers
Kansrijk onderwijs

e.schepers@skpo.nl

Saskia Schilders

Saskia Molenschot-Schilders
Coach Expeditie met lef

s.schilders@skpo.nl

rian_van_der_wegen

Rian van der Wegen
Coach/begeleider

r.vanderwegen@skpo.nl

Masja van Duijnhoven

Masja van Duijnhoven
Controller

m.vanduijnhoven@skpo.nl

inge_van_der_linden

Inge van der Linden
Medewerker bestuursadministratie Financiën

i.vanderlinden@skpo.nl

Erwin Sengers

Erwin Sengers
Stafmedewerker Financiën

e.sengers@skpo.nl

Helma Lenarts

Helma Lenarts
Coördinator leerlingadministratie

coordinator-leerlingadministratie@skpo.nl

Sultan Tüter-Deniz

Sultan Tüter-Deniz

Coördinator leerlingadministratie

coordinator-leerlingadministratie@skpo.nl

Simone Verschuren

Simone Verschuren
Beleidsadviseur ICT

s.verschuren@skpo.nl

personeel_blanco

Eelco Groenen
Senior adviseur Huisvesting

e.groenen@skpo.nl

Marja van Kempen

Marja van Kempen
Financieel medewerker Huisvesting en Subsidies

m.vankempen@skpo.nl

personeel_blanco

Dennis Kneppers
Adviseur Huisvesting

d.kneppers@skpo.nl

Roel van Nieuwenhuizen

Roel van Nieuwenhuizen
Senior adviseur Huisvesting

r.vannieuwenhuizen@skpo.nl

Judith de Jonge Baas

Judith de Jonge Baas
Bestuurssecretaris

Privacy officer

j.dejongebaas@skpo.nl

Dorothe Kuijten

Dorothé Kuijten
Communicatieadviseur

d.kuijten@skpo.nl

Lenneke Verschuuren

Lenneke Verschuuren
Secretaresse-receptioniste

l.verschuuren@skpo.nl

Raad van Toezicht

Voorzitter:

Monique Nieuweboer

 

Leden:

Hanneke Koppers

Emmy van der Maarel

Martine Overdijk – Kerkhoff

Sebastiaan Selders

De Raad van Toezicht is toezichthouder van SKPO en werkgever voor het College van Bestuur.

 

Reglement Raad van Toezicht

Rooster van aftreden Raad van Toezicht