Vertel een vriend Print
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 123 | Alles


Marisja Zych
E-mailadres : m.zych@skpo.nl
Functie: Bestuurssecretaresse
Inge van der Linden
E-mailadres : i.vanderlinden@skpo.nl
Functie: Bestuurssecretaresse / medewerker FinanciŽn
Inge Helmig-van de Mortel
E-mailadres : i.helmig@skpo.nl
Functie: Personeelsadviseur
Carla van den Heijkant
E-mailadres : c.vandenheijkant@skpo.nl
Functie: Voorzitter College van Bestuur
Annemiek Schoonewagen
E-mailadres : a.schoonewagen@skpo.nl
Functie: Beleidsondersteuner Huisvesting
Kim Lenoire
E-mailadres : k.lenoire@skpo.nl
Functie: CoŲrdinator Vervangingen
Peter Tijs
E-mailadres : p.tijs@skpo.nl
Functie: Lid College van Bestuur
Pieter Dijksterhuis
E-mailadres : p.dijksterhuis@skpo.nl
Functie: ICT-adviseur
Rian van der Wegen
E-mailadres : r.vanderwegen@skpo.nl
Functie: Coach/begeleider
Carla de Wijn
E-mailadres : c.dewijn@skpo.nl
Functie: Notulant
Anouk Sieben
E-mailadres : a.sieben@skpo.nl
Functie: Controller
Frans Duynstee
E-mailadres : f.duijnstee@skpo.nl
Functie: beleidsmedewerker onderwijshuisvesting
Elles van de Vorst
E-mailadres : e.vandevorst@skpo.nl
Functie: Personeelsadviseur
Juanita de Jong
E-mailadres : j.dejong2@skpo.nl
Functie: Stafmedewerker onderwijs
Veronique Bremer
E-mailadres : v.bremer@skpo.nl
Functie: Personeelsadviseur
Arno de Vlaming
E-mailadres : a.devlaming@skpo.nl
Functie: Adviseur Huisvesting
Annemarie van den Bosch
E-mailadres : a.vandenbosch@skpo.nl
Functie: Stafmedewerker onderwijs
Nieuws